پوشاک تاناکورا و استوک

پوشاک تاناکورا و استوک

پوشاک تاناکورا و استوک
پوشاک تاناکورا و استوک

پوشاک تاناکورا و استوک در مهاباد بصورت عمده

پوشاک تاناکورا و استوک مهاباد  بصورت عمده در عدل های با وزن های مختلف موجود است. ذهنیت بدی که از سالیان در ذهن مردم شکل گرفته که تاناکورا جنس بد بو و ارزان و بدرد نخور که در واقع اینطور نیست. پوشاک تاناکورا در انواع گرید(درجه)وارد شده است و درجه بندی ++A  یکی از مرغوبترین این نوع لباس ها هستش . لباس دست دوم و در حد نو در سایت سامال با توجه به نیاز مشتریان عمده عرضه می شود.

تاناکورا با توجه به نام شرکتی که آنرا جمع و بسته بندی کرده است شناخته می شود و انواع شرکت با اسمهای مختلف در این بازار فعالیت دارند. پوشاک تاناکورا که در ایران مصرف می شود عمدتا کار اورجینال کره هستند که از نظر سایز با مردم ایران تطابق دارد.

تاناکورا حتماً دست دوم نیست؟

پوشاک دست دوم صددرصد دست دوم نیست ولی چون با این لباس ها بسته بندی شده احتمال کنده شدن لیبل وجود دارد و با ماده که برای ضد عفونی کردن لباس استفاده می شود احساس خوبی نداردکه این بو هم بعد از شستن از بین می رود. به تازگی در بین اجناس دست دوم ، اجناس کرم و سوپر کرم  در بسته بندی ۴۵ کیلویی و ۲۵ کیلویی وارد شده که مشکل بوی بد را ندارد و لباس های که در این وزنها بسته بندی شده در حد آکبند هستش.

تنوع بالا تاناکورا و سوپر کرم و کرم؟

تنوع بسیار بالا در بسته بندی لباس دست دوم وجود دارد که سایت سامال سعی در معرفی این کار ها دراد. کارهای دست دوم از هر نوع شاید یک عدد یا دو عدد موجود باشد که برای فروشندگانی که آشنایی با این نوع کار دارد می دانند که تنوع بالا محصول باعث رونق این بازار شده است. این اجناس با مارک های اورجینال هستند و واقعاً در حد اعلا هستند .

پوشاک تاناکورا برای آدم مرده نیست فقط جمع آوری لباس های در حد نو اروپایی هستند. مطمئنن اگر دوستان این مسئله را بپذیرن دید دیگری خواهند داشت.

برای آشنایی بیشتر با این محصولات  را دنبال کنید. در این نوع اجناس بغیر از پوشاک انواع کفش نیز وجود دارد که کفش های اورجینال کارکرد با قیمت مناسب می باشد که در نوشته های بعدی شما را با آنها آشنا خواهیم کرد. تلاش سایت سامال پوشاک تاناکورا و استوک در مهاباد بصورت عمده برای عرضه و آشنایی بیشتر فروشندگان با این محصولات می باشد. قابل ذکر است که سایت سامال در ضمینه پوشاک نو و استوک با توجه به تقاضای مشتری آماده فعالیت هست.

نوشته های مرتبط

همه چیز در مورد پوشاک زنانه اروپایی را مطالعه فرمائید.

حراجی پوشاک در اروپا به چه صورت است.

چرا به صورت کیلویی لباس را می فروشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *