معرفی رنگ سال ۲۰۱۸ با سایه رنگارنگ راه راه برای طراحان مد

رنگ سال 2018 برای طراحان مد و لباس از سوی شرکت معتبر پنتون

color years 2018
color years 2018

 رنگ سال ۲۰۱۸  رنگ بنفش راه راه برای طراحان مد و گرافیست ها برا ی تخیل و اختراح روشن می کند.رنگ بنفش با سایه رنگارنگ و تحریک آمیز نشان دادن ارتباط ، اصالت و نواوری و تفکر خیالی که ما را به سمت آینده هدایت می کند. رنگ بنفش ، تفکر پیچیده را نشان می دهد که اسرار کیهان و فریب آنچه که پیش رو است .رنگ بنفش نشان می دهد که اکتشافات فراتر از آن که در حال حاضر هستند.

آسمان در شب عظیم و بی حد و حصر نمادین چیزی است که ممکن است و همچنان به الهام بخشیدن و تمایل به دنبال کردن جهان فراتر از خودمان است. رنگ بنفش از لحاظ تاریخی کیفیت عرفانی یا معنوی متصل بوده است .رنگ بنفش اغلب با شیوه های ذهن آگاهانه همراه است که زمین هایی را برای کسانی که به دنبال پناه گرفتن از جهان بیش از حد تحریک شده اند،فراهم می کند.

استفاده از روشنایی بنفش در فضاهای مدیتیشن و دیگر مکان های جمع آوری ، جوامعی را که در آن جا جمع شده و الهام بخش ارتباطات هستند را انرژی می دهد. رنگ سال به معنای خیلی بیشتر از آنچه در حال گذار در دنیای طراحی است ،این واقعاً انعکاسی از آنچه امروز در جهان ما مورد نیاز است.

رنگ سال 2018 برای طراحان مد و لباس و علامت های تجاری باید احساس کنند که توانایی استفاده از رنگ را برای الهام گرفتن و نفوذ را دارند. به عنوان مثال افرادی که در سراسر جهان با رنگ تیره تر جذب می شوند ، توانایی خود را برای انتقال پیام ها و معانی عمیق می دانند. رنگ سال یک لحظه ای است که جهت هدایت استراتژیک برای جهان روند طراحی را نشان می دهد.

در مورد رنگ بنفش باید گفت از نگاه خارجی ها این رنگ، رنگ سلطنتی و با کلاس محسوب می شود. این رنگ در زمان قدیم نایاب بود و فقط ثروتمندان و پادشان و خانواده های آنها می توانستند از این زنگ استفاده کنند که این خانواده های بیشتر در ضیافت ها و مهمانی ها از این رنگ بهره می بردند.

رنگ سال 2018 برای طراحان مد و لباس معرفی رنگ سال  با سایه رنگارنگ راه راه برای طراحان مد و گرافیست ها یک رنگ آرامش بخش است و شادی ایجاد می کند. دراین بین خانم ها بیشتر طرفدار رنگ بنفش هستند و بیشتر از آن استفاده می کنند. استفاده از این رنگ این امکان را می دهد که محیط شما در آن هستید جذاب و هنری نشان دهد.رنگ بنفش یکی از مدرن ترین و لوکس ترین و دلپذیرترین رنگ هاست.

سایت سامال ، ارائه انواع پوشاک اروپایی با یهترین کیفیت و نازلترین قیمت بصورت کیلویی فعالیت دارد ، شما می توانید با مراجعه به فروشگاه سامال از پک های ویژه عمده فروشان با خبر شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *