فروش لباس بصورت کیلویی

فروش لباس کیلویی

فروش لباس بصورت کیلویی

فروش لباس بصورت کیلویی
فروش لباس بصورت کیلویی

چند سالی است که مرتباً بدنبال قانون جذب و اینکه چگونه بتوانم ایده هایم را عملی کنم. همیشه ایده های بکر و عالی دارم ، همیشه فکر می کنم که چگونه بهترین باشمو می دانم می توانم که عالی باشم. در ذهن خود همیشه لیوان پُر را دیده ام ،اما…  اکثراً سرخورده شدم ، با زندگیم بازی کردم چون نتوانستم ایده هایم را عملی کنم به فعالیت های که سریع جواب بده رو آوردم تا هزینه های زندگیم رو در بیارم ولی همیشه این کار ها جواب نمی ده و در یکجا به گِل می نشینه.

در ضمینه فروشندگی عجیب لباس بصورت کیلویی که تا حالا نشنیده بودم در کشور همسایه آشنا شدم . از نزدیک دیدم که چگونه می توانند لباس بصورت کیلویی عرضه کرد . در تعجب بودم به فروشگاه های سر زدم که فروش تکی هم بصورت کیلویی می فروختند . یعنی یک پیراهن را با قیمت کیلو بصورت وزنی خریدم . بدنبال پیگیری و صحبت کردن با فروشنده دیدم لباس کیلویی یکی از بهترین فروش ها را دارد و هم بصرفه تر و تنوع بالای محصول رو داره.

لباس کیلویی بصورت میکس و تنوع و هم بصورت سایز بندی از کشورهای مبدا (که اکثراً آلمان یکی از آنها ست ) وارد خاورمیانه می شود و در بسیاری از کشورها توزیع می شود. این پوشاک از کشور مبدا بصورت کانتینری بفروش می رسد و در کشورهای مقصد بصورت تنی و میکس در مدل و سایز برای تنوع بالا و در نهایت بصورت بسته های 25 و 30 کیلویی بسته بندی و به فروشنده اصلی خواهد رسید.

لباس کیلویی ،فروش لباس بصورت کیلویی در ایران نیز در دو و سه سال گذشته راه پیدا کرده و فروشندگان و بنکداران از آن برای ارضای تنوع مغازه داران از آن استفاده می کنند. لباس های کیلویی عمدتاً از یک برند خاص هستند و یک برند در بسته یندی وجود دارد . برندهای همچون زارا ، بریشکا ، جانی نورمن ، چیبو ، برندهای وابسطه به شرکت لیدل شامل لیورجی ، اسمارا ، لوپیلو ، کریویت از این برندها هستند.

فروش لباس بصورت کیلویی لباس بصرفه است چون تنوع بالای دارد و بعضی کارها آنرا می توان با قیمت فوق العاده فروخت و حتی در نمایندگی این برند نیز نمی توان با این قیمت همان محصول را خرید. لباس های ورزشی فوق العاده شامل ریباک و کریویت که تنوع بالای محصولات ورزشی را دارد خصوصاً ریباک که همیشه پیشتاز بوده است.

سایت سامال نیز یکی از سایت های معتبر فروش لباس بصورت کیلویی را با تجربه چند ساله است ، که محصولات متنوعی را عرضه می کند و در اسرع وقت و کمترین زمان بدست مشتریان می رساند. همیشه برای ایده های خارق العاده باید جسور بود باید خود را در سطحی ببینید که بتوانید ثروت  تولید کنید . تولید ثروت از ایده های که تحقق یافته کار آسانی است ولی اعتماد به نفس می خواهد.

با آرزوی روزی که همه بتوانیم ایده های خود را عملی کنیم و فقط در ذهن خودمان نگهداری نکنیم و فکر کردن به تنهایی رمز پیروزی نیست با وارد عمل شد از هراسهای ذهنی دور بمانیم و نهایت تلاش مان را انجام بدهیم.

فروش تکی محصولات اروپایی در سایت behsale.com با قیمت باورنکردنی عرضه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *